menu
Harmonogram zapisów na prawo jazdy kategorii B:
  • Zapisy w trybie ciągłym
  • Szczegółowe informacje pod nr tel. 601 854 933 oraz w biurze
Zajęcia z teorii odbywają się
we wtorki, środy, czwartki, piątki od godz. 16:00 - 19:15
przy ul. Armii Krajowej 7.
lekarz

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

O nas - Szkoła jazdy Centaur

Istniejemy od roku 1990. Założycielem szkoły był Lech Adamski oraz Jerzy Ratajczak.
Obecnie szkoła się przekształciła i właścicielem jest Łukasz Uhryn.

Założeniami Szkoły jest kontynuacja dotychczasowej działalności i wprowadzanie coraz to nowszych aspektów i nowinek związanych z prowadzoną działalnością, dostosowując je do obowiązujących przepisów i wymagań. Biuro OSK mieści się w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 7.

Gwarantujemy ciekawe lekcje szkolenia teoretycznego i jazdy przygotowane przez profesjonalnych i certyfikowanych instruktorów. Wszystkie nasze samochody są regularnie naprawiane i przechodzą coroczną kontrolę.

W naszej szkole zapewniamy odpowiednią liczbę samochodów, wykwalifikowanych instruktorów oraz obsługę klienta. Przygotowujemy uczniów na całe życie wypełnione bezpiecznym prowadzeniem samochodu, nie tylko do egzaminu.

Posiadamy plac manewrowy o powierzchni 3400 m2. Stanowiska manewrowe poszczególnych kategorii praw jazdy są zgodne z wymiarami stanowisk placów manewrowych Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego. Można na nim szkolić kierowców w zakresie kategorii B, C, C+E, D. Teren placu manewrowego jest oświetlony i wyłączony z ruchu innych pojazdów niż przeznaczone do szkolenia.

W przeciągu 16 lat wyszkoliliśmy ponad 7000 kursantów na kategorię "B", 2000 na kategorię "C" i "C+E". Średnia zdawalność w tych latach wynosiła 65% zdających. Gwarantujemy wysoką efektywność szkolenia, które przede wszystkim podnosi poziom bezpiecznej i kulturalnej jazdy w ruchu drogowym.