menu
Harmonogram zapisów na prawo jazdy kategorii B:
  • Zapisy w trybie ciągłym
  • Szczegółowe informacje pod nr tel. 601 854 933 oraz w biurze
Zajęcia z teorii odbywają się
we wtorki, środy, czwartki, piątki od godz. 16:00 - 19:15
przy ul. Armii Krajowej 7.
lekarz

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

O nas - Szkoła jazdy Centaur

OSK Centaur jest szkołą z tradycjami, istniejemy od 1990r. Nasze biuro mieści się w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 7/1.

Szkolimy w zakresie kategorii: A, B, B+E, C, C+E, D oraz prowadzimy Szkolenia dla Zawodowych Kierowców. Żadna inna szkoła w mieście nie oferuje tak wielu kursów.

Wciąż rozszerzamy naszą ofertę starając się trafić do coraz szerszej gamy klientów. Gwarantujemy ciekawe lekcje szkolenia teoretycznego i jazdy przygotowane przez profesjonalnych i certyfikowanych instruktorów.

Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest w miejscu gdzie w niedalekiej przyszłości ma powstać w Świdnicy mieście Ośrodek Egzaminacyjny WORD co jest bardzo istotne przy wyborze szkolenia.

W naszym ośrodku zapewniamy odpowiednią liczbę samochodów, wykwalifikowanych instruktorów oraz wzorową obsługę. Szkolimy uczniów na kierowców nie tylko do zdania egzaminu ale by bezpiecznie prowadzili przez całe życie.

Do każdego kursanta podchodzimy w indywidualny sposób. Szkoląc przywiązujemy szczególną uwagę na profesjonalne podejście do danej osoby - przede wszystkim na oswojenie odruchów i zachowań kierowcy do warunków panujących na drogach.

Gwarantujemy wysoką efektywność szkolenia, które przede wszystkim podnosi poziom bezpiecznej i kulturalnej jazdy w ruchu ulicznym. Przyjdź i zapisz się na szkolenie!